OPAKOWANIA          
 
 

BETA PACK oferuje opakowania dla następujących segmentów rynku:

  • przetwórstwo mięsne
  • przetwórstwo mleczne (głównie sery)
  • sektor bankowy (pakowania banknotów i monet)
  • opakowania techniczne
  • folie barierowe wierzchnie do opakowań na urządzeniach rolowych

STANDARDOWE OPAKOWANIA
PA/PE trójstronnie zgrzewane lub wykonane z rękawa (zwykle stosowane struktury PA/PE 3,5 lub 7 warstwowe) opakowania standardowe typu PA/PE przeznaczone są do pakowania w pakowarkach próżniowych komorowych. Jest to pakowanie pół-automatryczne. Operator wkłada produkt do worka, a następnie umieszcza go w urządzeniu, które bez udziału operatora wypompowuje powietrze z komory i zgrzewa worek. Worki można stosowac także do pakowania w atmosfereach zmodyfikowanych (MAP)


OPAKOWANIA BARIEROWE TERMOKURCZLIWE
Pakowanie odbywa się w ten samo sposób co w opakowaniach standardowych, natomiast po zakończeniu procesu pakowania produkt umieszczany jest na ok. 1-2 s. w zbiorniku obkurczarki (tzw. shreenk tank'u), co pozwala na opakowaniu na jeszcze dokładniejsze przyjęcie formy produktu przez skurczenie się nawet do 50%. Są to opakowania coraz bardziej popularne na rynku producentów przetworów mięsnych oraz mleczaskich, choć ze względu na bardziej skomplikowaną budowę są one znacznie droższe niż standardowe opakowania barierowe.

FOLIE DO GŁĘBOKIEGO TŁOCZENIA NA URZĄDZENIACH ROLOWYCH
Folie do głębokiego tłoczenia to zwykle struktury wielowarstwowe (od 5 do 9 warstw) na bazie polietylenu i poliamidu. Spotykane są różne szerokości w zależności od używanego automatu pakującego zwykle są to szerokości 360, 422 oraz 423mm. Grubość folii i głębokość tłoczenia zależy od grubości folii oraz struktury, standardowo dostępne są następujące grubości 100, 120, 130, 150, 170, 200 mikronów.

FOLIE BARIEROWE WIERZCHNIE (TZW. GÓRNE) DO OPAKOWAŃ NA URZĄDZENIACH ROLOWYCH LUB TRAY SEALER.
Folie służące jako folie górne do maszyn rolowych i tray sealer. Grubość 70 mikronów(struktura PA/PE 15/65), szerokość wg. zapotrzebowania klienta.

LAMINATY Z DRUKIEM MIĘDZYWARSTWOWYM
Wykonujemy opakowania z laminatów wielowarstwowych zadrukowanych w technice flexograficznej typu PET/PE lub PA/PE/PET

OPAKOWANIA DO PIENIĘDZY
BETA PACK jest wiodącym producentem opakowań do środków pieniężnych, wykonujemy opakowania standardowe trójstronnie zgrzewane oraz z rękawa zaróno do banknotów jak i monet, z nadrukiem oraz bezbarwne.

 
 
 
Newsletter: Najnowsze informacje na e-mail     zapisz wypisz
     
  © BETA PACK 2009-2024  
STRONA GŁÓWNA MAPA STRONY PRACA KONTAKT
 
 
Strona główna O firmie Pakowanie próżniowe Produkcja Opakowania Praca Linki Kontakt